O Suzuki

Vážení zákazníci,

Nově Vám můžeme nabídnout předváděcí a zánovní vozidla SUZUKI.

Předváděcí vozidla z naší nabídky mají najeto zhruba do 5 tis. kilometrů, jsou servisovaná v našem autorizovaném servise a v perfektním stavu. U zánovních vozidel prověřujeme původ, technický stav, tak abychom vám mohli nabídnout auto v dobré kondici a za příznivou cenu. Uvádíme některé modely z naší nabídky.

 • SUZUKI VITARA
 • SUZUKI S-CROSS

A to není zdaleka vše! Kromě značky SUZUKI v našem salónu najdete i skvosty ostatních značek např. OPEL INSIGNIA, ASTRA, MITSUBISHI OUTLANDER, PAJERO a SUBARU LEGACY, OUTBACK, FORESTER, nebo SUBARU XV.

Věříme, že z naší nabídky, která se stále rozrůstá, si určitě vyberete ten správný vůz pro Vás, ale pokud se rozhodnete zůstat věrni značce SUZUKI, pak vězte, že i vašemu miláčku dopřejeme péči v našem autorizovaném SERVISU SUZUKI.

Těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš tým AUTOEMISTAR s.r.o.

10 důvodů proč servisovat u nás...
 • Pouze autorizovaný opravce má mechaniky, kteří pravidelně prochází ŠKOLENÍM OD VÝROBCE (importéra).
 • Autorizovaný opravce má lepší přístup k TECHNICKÝM NOVINKÁM.
 • Máme SPECIÁLNÍ NÁŘADÍ a DIAGNOSTIKU určené pro Vaše auto. To nám umožňuje provést práci rychleji. Pro Vás to znamená úsporu nákladů.
 • HODNOTA VAŠEHO AUTA je podstatně vyšší, pokud je servisováno u nás, autorizovaného opravce, má servisní historii a vyplněnou servisní knížku.
 • RUČÍME za naši práci, našim prostřednictvím získáváte také záruku výrobce za náhradní díly.
 • Vedeme detailní ZÁZNAMY o opravách provedených na Vašem autě, čímž můžeme přesně navrhnout práci, která by na Vašem voze měla být provedena.
 • Používáme ORIGINÁLNÍ DÍLY doporučené výrobcem (importérem). Neoriginální díly mohou být levnější, ale také méně odolné, méně funkční, protože nebyly vyvíjeny a testovány výrobcem. Používáním originálních dílů se vyhnete možnosti, že Váš vůz byl opatřen levnými a nebezpečnými kopiemi originálních dílů, dovezených z třetích zemí.
 • Používáme prvotřídní MAZIVA, KAPALINY A CHLADÍCÍ MÉDIA, protože levné, nekvalitní oleje mohou způsobit předčasné opotřebení a poškození vozu.
 • Máme přístup k TECHNICKÉ POMOCI VÝROBCE, který nám pomáhá v problematických případech. Zkušenosti jsou založeny na tisících případech v celé zemi, resp. v celé Evropě.
 • Naše ceny jsou konkurenceschopné. Naší snahou je ODPOVÍDAJÍCÍ HODNOTA ZA VAŠE VYNALOŽENÉ PENÍZE.
Servis Suzuki

Otvírací doba:
Pondělí – Pátek: 7:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 12:00

Váš technik Suzuki: 

Marek Rydzoň
Tel.: +420 724 200 508
e-mail: rydzon@autoemistar.cz

Suzuki novinky

Podpora od státu na nákup vozu pro hendikepované

Mobilita osob se zdravotním postižením Život je nevyzpytatelný a mnohdy nemůžeme ovlivnit, co nám přinese. Jsme tu však pro vás, abychom zajistili mobilitu osob se zdravotním postižením. V životě se musíte prát, a my budeme rádi, když vám alespoň trochu pomůžeme a uvedeme vás opět do pohybu. Není třeba rezignovat na život, ačkoliv není bez…

Detaily

Dny SUV

Dny SUV probíhají od 7. 8. 2019 do  7. 9. 2019 Segment vozů SUV se neustále těší velké oblibě a proto jsme se rozhodli je pro vás v létě udělat ještě dostupnějšími, než kdykoliv předtím. Akce se vztahuje na SUV vozy všech značek. Výjimečný design, maximální komfort a pohodlí, nabitá konektivitou a chytrými technologiemi, takové…

Detaily

Diagnostika za pouhých 250 Kč s DPH

Diagnostika geometrie, motoru, stavu baterie a dezénu pneumatik za akční cenu 250 Kč s DPH. Po dobu servisování vašeho vozidla vám rádi zapůjčíme náhradní vůz zdarma. Neváhejte a využijte naší nabídky ke zjištění stavu nápravy a udržení Vašeho motorového miláčka v kondici. Těšíme se na Vás Tým AUTOEMISTAR

Detaily