O Suzuki

Vážení zákazníci,

Nově Vám můžeme nabídnout předváděcí a zánovní vozidla SUZUKI.

Předváděcí vozidla z naší nabídky mají najeto zhruba do 5 tis. kilometrů, jsou servisovaná v našem autorizovaném servise a v perfektním stavu. U zánovních vozidel prověřujeme původ, technický stav, tak abychom vám mohli nabídnout auto v dobré kondici a za příznivou cenu. Uvádíme některé modely z naší nabídky.

 • SUZUKI VITARA
 • SUZUKI S-CROSS

A to není zdaleka vše! Kromě značky SUZUKI v našem salónu najdete i skvosty ostatních značek např. OPEL INSIGNIA, ASTRA, MITSUBISHI OUTLANDER, PAJERO a SUBARU LEGACY, OUTBACK, FORESTER, nebo SUBARU XV.

Věříme, že z naší nabídky, která se stále rozrůstá, si určitě vyberete ten správný vůz pro Vás, ale pokud se rozhodnete zůstat věrni značce SUZUKI, pak vězte, že i vašemu miláčku dopřejeme péči v našem autorizovaném SERVISU SUZUKI.

Těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš tým AUTOEMISTAR s.r.o.

10 důvodů proč servisovat u nás...
 • Pouze autorizovaný opravce má mechaniky, kteří pravidelně prochází ŠKOLENÍM OD VÝROBCE (importéra).
 • Autorizovaný opravce má lepší přístup k TECHNICKÝM NOVINKÁM.
 • Máme SPECIÁLNÍ NÁŘADÍ a DIAGNOSTIKU určené pro Vaše auto. To nám umožňuje provést práci rychleji. Pro Vás to znamená úsporu nákladů.
 • HODNOTA VAŠEHO AUTA je podstatně vyšší, pokud je servisováno u nás, autorizovaného opravce, má servisní historii a vyplněnou servisní knížku.
 • RUČÍME za naši práci, našim prostřednictvím získáváte také záruku výrobce za náhradní díly.
 • Vedeme detailní ZÁZNAMY o opravách provedených na Vašem autě, čímž můžeme přesně navrhnout práci, která by na Vašem voze měla být provedena.
 • Používáme ORIGINÁLNÍ DÍLY doporučené výrobcem (importérem). Neoriginální díly mohou být levnější, ale také méně odolné, méně funkční, protože nebyly vyvíjeny a testovány výrobcem. Používáním originálních dílů se vyhnete možnosti, že Váš vůz byl opatřen levnými a nebezpečnými kopiemi originálních dílů, dovezených z třetích zemí.
 • Používáme prvotřídní MAZIVA, KAPALINY A CHLADÍCÍ MÉDIA, protože levné, nekvalitní oleje mohou způsobit předčasné opotřebení a poškození vozu.
 • Máme přístup k TECHNICKÉ POMOCI VÝROBCE, který nám pomáhá v problematických případech. Zkušenosti jsou založeny na tisících případech v celé zemi, resp. v celé Evropě.
 • Naše ceny jsou konkurenceschopné. Naší snahou je ODPOVÍDAJÍCÍ HODNOTA ZA VAŠE VYNALOŽENÉ PENÍZE.
Servis Suzuki

Otvírací doba:
Pondělí – Pátek: 7:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 12:00

Váš technik Suzuki: 

Marek Rydzoň
Tel.: +420 724 200 508
e-mail: rydzon@autoemistar.cz

Suzuki novinky

Dny SUV

Dny SUV probíhají od 7. 8. 2019 do  7. 9. 2019 Segment vozů SUV se neustále těší velké oblibě a proto jsme se rozhodli je pro vás v létě udělat ještě dostupnějšími, než kdykoliv předtím. Akce se vztahuje na SUV vozy všech značek. Výjimečný design, maximální komfort a pohodlí, nabitá konektivitou a chytrými technologiemi, takové…

Detaily

Diagnostika za pouhých 250 Kč s DPH

Diagnostika geometrie, motoru, stavu baterie a dezénu pneumatik za akční cenu 250 Kč s DPH. Po dobu servisování vašeho vozidla vám rádi zapůjčíme náhradní vůz zdarma. Neváhejte a využijte naší nabídky ke zjištění stavu nápravy a udržení Vašeho motorového miláčka v kondici. Těšíme se na Vás Tým AUTOEMISTAR

Detaily