Subaru XV

Vozy SUV a crossovery jsou módním trendem více jak 5 let. Řadu terénních vozů rozšířila automobilka Subaru o svůj poslední nejnovější model XV. Ač to vypadá, že Subaru XV je čerstvým přírůstkem v japonské rodině, bylo uvedeno na trh před celými osmi lety. V roce 2018 se dočkalo obrovské modernizace. Z hlediska designu jde o naprostý evolučním pokrok, což není nic proti změnám, které se udály pod kapotou. Nově si zákazníci mohou zvolit ze dvou pohonných jednotek, avšak vždy musí sáhnout po převodovce CVT.

subaru xv

Limitovaná akce na model Subaru XV od 543 000 Kč

Tento vůz pozvedne každý váš výlet. Ať už pojedete městskou džunglí, rozbitou lesní cestou nebo po blátě až k vaší chatě. Navíc se systémem EyeSight jste zase o něco více v bezpečí, ochrání vás nejen před kolizí v kolonách. S akčním bonusem v hodnotě 47 000 Kč, který je určen pro model Subaru XV AWD kupujete vůz, který vyniká nejen v bezpečnosti ale i legendárním pohonem všech čtyř kol. V základní výbavě můžete být jeho majiteli již od 543 000 Kč včetně DPH. Nabídka je limitovaná počtem vozů určených přímo pro český trh, konkrétně se týká MY19 XV ES Active AWD.

Detaily dotažené k dokonalosti v Subaru XV

V porovnání s předcházející generací je vůz značně omlazen. Subaru XV je teď o něco drsnější díky zvýrazněným rysům. Přepracované jsou světlomety vozu a výrazná maska chladiče. Punc, kterým se pyšní off-roady vůz získal díky plastovým krytům umístěným ve spodních částech karoserie a střešním ližinám, které jsou součástí všech výbav v případě dvoulitru. Kombinací stylu, drsného vzezření a nových vzrušujících schopností se Subaru XV stává dokonalou inspirací pro život. Jezděte stylově a komfortně. S novým Subaru XV budou vaše dny obohaceny o značná dobrodružství.

Globální platforma Subaru

Globální platforma Subaru, dále jen SGP je samotným základním prvkem, na němž vyjíždí veškeré vozy značky Subaru nové generace. Díky ní jste mnohem více v bezpečí, ale nabízí také jedinečný pocit z jízdy, který zažijete pouze s vozy Subaru. SGP je budoucností japonské automobilky, která umožní nekonečná dobrodružství nejen pro řidiče, ale pro veškeré pasažéry uvnitř vozu.

subaru xv

Subaru Boxer

Toho, kdo již někdy řídil vůz značky Subaru není potřeba s tímto motorem seznamovat. Motor Subaru Boxer je ve světě motorismu ikonický a neodmyslitelně spjatý se značkou Subaru. V tomto plochém motoru typu boxer se písty pohybují protichůdně v horizontálním směru. Automobilka vsadila na tento typ motoru a je mu věrná více jak 50 let především kvůli výhodám, které nabízí oproti jiným typům motorů. Subaru boxer je symbolem odolnosti, spolehlivosti a výkonu ve všech modelech vozů Subaru.

Bezpečí ve voze Subaru XV s režimem X-MODE

Získejte naprostou kontrolu nad vozem stiskem jediného tlačítka. Tato unikátní technologie za vás převezme řízení motoru, převodovky, pohonu 4×4, brzdového systému a dalších důležitých komponent tak, aby vás při jakýchkoliv problémech na cestách vůz bezpečně dostal do cíle, ať se pohybujete po jakémkoliv terénu. Aktivací tohoto režimu se automaticky spustí i pomocník pro sjezd svahů, který udržuje konstantní rychlost, ačkoliv vaše nové Subaru XV sjíždí svah.

x-mode

Příslušenství SUBARU

Subaru XV oplývá bohatou výbavou, ale zcela ideální je, když si vůz přizpůsobíte svému životnímu stylu. Příslušenství Subaru zvolte, pokud chcete zvýšit komfort, vylepšit funkčnost či odlišit svůj vzhled a být na cestě výjimečným. Příslušenství je koncepčně navrženo tak, aby zajistilo kvalitu a preciznost, zjednodušeně, aby neslo stejné hodnoty, jako vozy Subaru.

subaru xv
Staňte se členem rodiny Subaru

Kontakt na prodejce vozů Subaru

MAREK TOMÁŠ

Prodejce vozů Subaru, ISUZU  a bazarových vozidel
Tel: +420 773 222 278, +420 558 111 912
E-mail: tomas@autoemistar.cz

Naše nabídka vozů Subaru