Servis Opel

Náš autorizovaný servis Opel vám nabízí kvalitní originální komponenty, celou řadu prohlídek a kontrol, vylepšení bezpečnosti a aktualizaci softwaru vašeho vozu. V případě, že je aktualizace potřeba, naši vyškolení technici provedou svolávací akce. Pokud se rozhodnete pro údržbu vozu v autorizovaném servise, samozřejmostí je, že získáte razítko potvrzující kontrolu ve vaší servisní knížce Opel. Asistenční služba je poskytována přímo naším servisem, na kterou se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. Stále se snažíme zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb, nejen vašemu vozu, ale i vám, našim klientům. Abychom ušetřili váš čas, máte nově možnost objednat se do našeho servisu online. Naši profesionálně vyškolení technici vás budou co nejdříve kontaktovat a dojednají vám termín přímo na míru.

 

Pokud chcete, aby byl váš vůz v kondici, je nutná pravidelná výměna oleje. Používání nevhodného typu oleje zvyšuje nejen emise škodlivin, ale především zkracuje životnost vašeho motoru. Náš servis Opel pracuje výhradně s certifikovanými oleji určenými přímo pro váš motor. Systém kontroly tlaku v pneumatikách pracuje na bázi čidel, která jsou velice přesná, a proto je dobré dbát jejich rad. Pokud se stane, že budete jezdit s podhuštěnými pneumatikami, zvyšuje se spotřeba pohonných hmot. V rámci pravidelné servisní prohlídky zkontrolujeme stav vzduchového filtru, který je důležitou částí vašeho vozidla. Pokud dochází k jeho znečištění, motor nepracuje tak, jak by měl a emituje více emisí.

Pracovní pozice automechanik

Jako kterékoliv jiné vozidlo, i váš Opel potřebuje důslednou pravidelnou péči, aby fungoval, jak má a udržel si svou finanční hodnotu. Pravidelný a profesionální servis zajistí pouze autorizovaný servis Opel, který disponuje nejlepšími technologiemi, systémy a především přípravky a nástroji, které jsou výhradně určeny pro perfektní údržbu vozů Opel.

 

Doporučení automobilky Opel je servisní prohlídka každých 30 000 km, nebo rok, podle toho, který případ nastane dříve. Důsledně si prohlédněte návod k obsluze vozidla Opel, kde jsou detailně vypsány servisní intervaly pro každý model.

 

Originální náhradní díly a příslušenství

Náš servis Opel používá výhradně originální náhradní díly Opel. Jste fanda vozů Opel? Neváhejte a vyberte si z nabídky originální příslušenství, které vaše cesty udělají ještě více zábavnější a komfortnější.

 

Potřebujete servisní prohlídku vašeho vozu Opel? Pokud máte jakýkoliv problém s vaším vozem, neváhejte nás kontaktovat.

Otakar Hovjacký

Otakar Hovjacký

Servisní technik Opel
Tel: +420 773 222 325, +420 558 111 907
Tel: +420 602 713 132
E-mail: hovjacky@autoemistar.cz