PŘIPRAVTE SE S NÁMI NA ZIMU!

ZIMNÍ SERVISNÍ PROHLÍDKA OPEL OD 99 KČ

 

Naše zimní servisní prohlídka Opel zajistí, že vás zima nijak nepřekvapí. Zkontrolujeme váš vůz tak, že budete připraveni na všechny rozmary počasí zimní sezóny, která nám již klepe na dveře. Nabízíme Vám i náš servisní program Classic servis, který je určen k péči o starší vozy značky Opel. Naši profesionálové Váš vůz kompletně zkontrolují a vy si s nadcházející zimou nemusíte dělat žádné starosti. Udržujte Váš vůz v kondici. Jednoduše navštívit Opel Servis se vyplatí!

 

 

VIZUÁLNÍ KONTROLOU VÁM ZKONTROLUJEME:

  • Čelní sklo vozu, stav stěračů a ostřikovačů
  • Stav a kvalitu provozních kapalin
  • Kondice podvozku vozu
  • Kontrola stavu baterie
  • Kontrola hloubky dezénu pneumatik
  • Stav laku a barvy karoserie

 

VÝHODY PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:

 

 

OPEL ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Objevte s námi širokou nabídku originálního příslušenství značky OPEL a vylaďte si váš vůz přesně dle vašich představ. Možností je zde mnoho od sportovních úprav exteriéru a interiéru vozu, od ozvučení vozu, navigačních systémů až po bezpečnostní technologie a jiné příslušenství, které Vám zajistí komfort na cestách.

 

ORIGINÁLNÍ DÍLY OPEL

Pouze na originální díly se můžete spolehnout na 100%. Originální díly Opel poskytují ideální a profesionální řešení, které bude dokonale fungovat. U neoriginálních dílů však mít 100% jistotu nemůžete. Kvalita originálních komponent a značná technická úroveň zaručují spolehlivost a bezpečnost při jízdě s vaším vozem a mimo jiné vám ušetří značné finanční prostředky.

 

KOMPLEXNÍ NABÍDKA KOL A PNEUMATIK

Originální kola OPEL poskytují celou řadu výhod. Krom jedinečného designu je to kvalita, životnost a zejména bezpečnost, kterou se vyznačují. Neváhejte a využijte akční nabídky zimních pneumatik od renomovaných značek.

 

PNEUSERVIS

Letní pneumatiky Vám naši specialisté přezují na zimní a zajistí kontrolu stavu vyměněných pneumatik. Postaráme se nejen o jejich servis ale i o jejich uskladnění.

 

SJEDNEJTE SI OPEL SERVIS ONLINE. KONTAKTNÍ ÚDAJE VČETNĚ PROVOZNÍ DOBY NALEZNETE ZDE.

 

Kontaktujte našeho servisního technika

Milan Dubčák
Servisní technik
Tel: 773 222 325

Tel: 558 111 906
E-mail: dubcak@autoemistar.cz