Vítáme vás na stránkách AUTOEMISTAR GROUP s.r.o. – Subaru

Věříme, že nová podoba našich stránek Vám pomůže k lepší orientaci v široké nabídce značky SUBARU. Těšíme se, že nás budete kontaktovat a my, že vám budeme moci vyjít vstříc a tak se stanete novými členy rodiny SUBARU prostřednictvím naší společnosti AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.

Váš prodejce vozů Subaru

Marek Tomáš

Tel: 773 222 278
E-mail: tomas@autoemistar.cz

Subaru novinky

SUBARU výprodej

Subaru Ostrava

Subaru není jen tak nějaký název, v japonštině znamená vládnout, což se nese celou filozofií této společnosti. Máme pro Vás poslední vozidla skladem. Přijďte k nám a vyberte si z nabídky našich skladových vozů Subaru za bezkonkurenční ceny. V Subaru Ostrava ke každému zakoupenému vozidlu zdarma sada zimních pneumatik. Vybírat můžete z různých modelů, výbav, motorizací, barev. Subaru se…

Detaily

Subaru WRX na bobové dráze ve Svatém Mořici

Subaru WRX na bobové dráze ve Svatém Mořici Japonská automobilka se rozhodla udělat něco legendárního, o čem budou příznivci subaru mluvit ještě hodně dlouho. Způsob byl velice originální, automobilka vzala lehce upravené WRX STI, kde usadila rallye šampióna, aby sjel nejstarší ledovou bobovou dráhu na světě. Upoutat pozornost médií a zhýčkaných čtenářů je stále těžší.…

Detaily

Diagnostika za pouhých 250 Kč s DPH

Diagnostika geometrie, motoru, stavu baterie a dezénu pneumatik za akční cenu 250 Kč s DPH. Po dobu servisování vašeho vozidla vám rádi zapůjčíme náhradní vůz zdarma. Neváhejte a využijte naší nabídky ke zjištění stavu nápravy a udržení Vašeho motorového miláčka v kondici.

Těšíme se na Vás
Tým AUTOEMISTAR

Nové Subaru Levorg

Inovace tentokrát stylově Existuje místo, kde se design protíná s technologiemi, kde je forma rovnoprávná s funkcí. Právě v tomto ideálním místě stojí Levorg, umně spojující užitečnou funkčnost s estetikou příjemnou pro oko, a to z libovolného úhlu pohledu. Vždy na pozoru, skrz na skrz chráněn Na bezpečnosti záleží. Pro Subaru je prioritou. A záleží…

Detaily

Subaru Outback

Nové Subaru Outback u nás v prodeji. Nenechte si ujít již žádné dobrodružství. Outback je zdrojem vaší jistoty a dokáže překonávat hranice, ať již se vydáte kamkoli. Stylistické ztvárnění zdůrazňuje pevný a robustní charakter tohoto vozu, zatímco pohodlný interiér nabídne vytříbené a odolné materiály i intuitivní technologie pro váš klid a pohodu na jakékoli cestě.…

Detaily
Výprodej vozů Subaru Outback, Akční sleva 9%

Akční nabídku se slevou 9% naleznete pod tímto odkazem

Na každý zakoupený vůz prodloužená záruka 5 let nebo 200 000 najetých kilometrů!

Inzerované vozy SubaruDomovská stránka Subaru.cz

Facebook stránka Subaru zaměřená na Subaru

Pojištění

Svým klientům nabízíme nejen k novým vozům výhodné pojistky od našich partnerů. Spolupracujeme se seriozními a dlouhodobě zaběhnutými, pojišťovacími společnostmi, které mají dostatečné zázemí pro krytí všech životních nesnází.

Máte vůz SUBARU již nějakou dobu a stále platíte stejné pojistky?
Kontaktujte nás a poraďte se o přepojištění Vašeho čtyřkolého miláčka na jeho současnou hodnotu. Výrazně Vám to sníží výdaje na pojištění.
Navíc nemusíte dokládat žádne bonusy, vše uděláme za Vás.

Můžete si zvolit například mezi pojišťovnami: UNIQUA, GENERALI, ALLIANZ, KOOPERATIVA nebo ČESKÁ POJIŠŤOVNA. Dokážeme sjednat zajímavé sazby i u ostatních pojišťoven, ale dáte-li na naše zkušenosti, nebude nic, co by Vás na Vašich cestách zaskočilo.

Financování

Vážení zákazníci,

Máme pro Vás skvělou zprávu! Možnosti financování tak výhodné jako nikdy! Bez navýšení, 50:50, nebo akontace od 0% do 70% s délkou splácení až 7 let! Teď je ta správná chvíle ke koupi vozu.

Autoemistar s.r.o., spolupracuje s předními finančními institucemi a nabízí tak svým zákazníkům dostupné a flexibilní financování zvoleného vozu. Mezi naše finanční partnery patří ČSOB Leasing a.s. a UniCredit Leasing a.s. Pokud se rozhodnete Váš nákup nového vozu financovat u jiné instituce, vyjdeme Vám pochopitelně plně vstříc.