Prodejce vozů značky Opel

Nabízíme smysluplnou práci zkušenému obchodníkovi, který

  • Rozumí prodeji nových aut
  • Umí aktivně vyhledávat obchodní příležitosti
  • Baví ho budovat vztahy se zákazníky a pečovat o ně
  • Neodradí ho administrativní činnosti spojené s prodejem aut
  • Učí se rád nové věci

Do našeho týmu nejlépe zapadnete, pokud

  • Máte rádi skvělá auta
  • Jste týmový hráč
  • Motivuje Vás dosahování náročných cílů
  • Orientujete se v oboru po technické stránce
  • Aktivně pracujete na svém seberozvoji

Co vás čeká

  • Prodej nových vozů OPEL v autosalonu i firemní klientele
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, příprava cenových nabídek
  • Prodejní administrativa

Odborné požadavky

  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Znalost angličtiny výhodou

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní české firmy
  • Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Profesní vzdělávání
  • Stravenky
  • Po zkušební době možnost využívat služební automobil

Na doplnění textu se pracuje